Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Jakie akcesoria do grilla będą przydatne?

Kupujesz grilla gazowego i nie wiesz, co będzie Ci do niego potrzebne? Oczywiście jest kilka podstawowych rzeczy, bez których będzie trudno używać wygodnie nasze urządzenie.

Podstawowe akcesoria

Podstawowymi akcesoriami do grilla, bez których trudno wyobrazić sobie komfortowe grillowanie, są:

Akcesoria w gotowym zestawie
Zestaw do grillowania Porta-Chef
Dodatkowe akcesoria

Przy zakupie grilla, powyższe akcesoria to taki program minimum must have, ale bardzo szybko, w miarę oswajania się z urządzeniem, zaczniesz chcieć naturalnie czegoś więcej.

Pokrowce do grilla

Nasze urządzenie trzeba zabezpieczyć przed kurzem, przez założenie jednego ze specjalnych pokrowców do grilla. Nic tak nie denerwuje, jak rozpoczęcie grillowania od mycia zakurzonego grilla.

Pokrowiec Premium Pellet Regal 400
Płyta żeliwna

Bez płyty żeliwnej, która zastąpi część rusztu, będzie trudno ugrillować burgera lub drobne owoce morza. Na płycie przygotujesz jajecznicę lub usmażysz naleśnik i wszystko to, co podpowie ci wyobraźnia. Kawałek żeliwnej płyty, a jak diametralnie zmienia funkcjonalność grilla!

Rękawice ochronne

Do własnej ochrony dobrze wyposażyć się w rękawice chroniące dłonie przed wysoką temperaturą. 

Mata pod grilla

Skoro mówimy o ochronie, to warto również zabezpieczyć podłoże, na którym stoi nasz grill. W takim przypadku mata pod grilla będzie wyposażeniem obowiązkowym.

Mata pod grilla
Wieszak z brytfanną

Jeśli marzysz o soczystym kurczaku lub o grillowanych żeberkach, do tego również znajdziemy dedykowany stojak, który ułatwi przygotowanie potraw. Warto pamiętać np. o specjalnej brytfance do grillowania, dzięki której możesz grillować mięso, warzywa, a nawet wypiekać w nich domowy chleb. Wybór brytfanek i ich zastosowanie jest bardzo szerokie.

Stojak do kurczaka z brytfanną
Akcesoria do szaszłyków

Jeśli lubisz przygotowywać szaszłyki, to patyczki lub szpilki będą niezbędne. Są też gotowe zestawy do grillowania szaszłyków, dzięki którym cały proces jest dużo łatwiejszy, a szaszłyki będą ugrillowane równomiernie.

Patelnie, garnki żeliwne i akcesoria do pizzy

Wybór garnków, brytfanek, woków itp. akcesoriów jest w ofercie Broil King-a bardzo szeroko, przy wyborze należy uwzględnić nasze potrzeby i oczekiwania.

Żeliwny wok Baron / Sovereign
Dedykowane akcesoria do grilla

Gama akcesoriów jest naprawdę bardzo duża, spokojnie przekracza kilkadziesiąt pozycji. Rozwój kulinarnych umiejętności i pasji do grillowania, będzie determinowało zdobywanie potrzebnego wyposażenia.

Warto przejrzeć ofertę różnych producentów grilli, którzy oferują dodatkowe wyposażenie, czyli akcesoria i gadżety dedykowane do swoich urządzeń, które znacznie ułatwią proces grillowania, jak np. termometr elektroniczny z sondami, który wesprze nas przy przygotowywaniu krwistego befsztyku.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów do grilla na naszej stronie!

Zostaw komentarz