Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Title Image

Wysyłka i płatności

Szybko i Przyjaźnie

Informacje o wysyłce i transporcie naszych produktów

Informacje o wysyłce:

 1. W każdym przypadku termin dostawy uzgadniany jest indywidualnie z Zamawiającym podczas potwierdzania zamówienia.
 2. Termin realizacji zamówienia zależny jest od dostępności wybranego towaru.
 3. Towar wysyłamy najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia.
 4. Zamówiony towar przez Zamawiającego może zostać dostarczony osobie prywatnej lub firmie przez dostawców firmy, przesłany poprzez pocztę polską lub firmę kurierską lub odebrany osobiście, po wcześniejszym uzgodnieniu przez Strony. Zamówione produkty dostarczane są przez firmy kurierskie od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 17:00.
 5. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówień:
  – wzbudzających wątpliwości,
  – opatrzonych nieprawidłowo wypełnionym formularzem,
  – których nie uda się potwierdzić.
 6. Zamówione produkty są wysyłane i dostarczane pod wskazany adres zamieszczony w formularzu zamówienia, zamówione drogą e-mail, lub zamówione telefonicznie.
 7. Dostawa zamówionych produktów jest realizowana na obszarze całej kraju.
 8. Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia, pełnoletniości, a także wątpliwości co do trzeźwości Zamawiającego kurier może odmówić wydania przesyłki.
 9. Osobom niepełnoletnim i produktów do wytwarzania alkoholu i wyrobów tytoniowych nie dostarczamy zgodnie z Dz. U. 2002 r. Nr 147 poz. 1231. Osoby, które nie ukończyły 18-go roku życia, nie mogą kupić ani odebrać produktów dla osób pełnoletnich. Wymóg ten będzie bardzo restrykcyjnie przestrzegany. Osoby dostarczające zakupy uprawnione są do żądania okazania dokumentu stwierdzającego wiek nabywcy.
 10. Sprzedający standardowo nie wysyła zakupionych produktów przez Zamawiającego za granicę. Wysyłka za granicę może być realizowana po indywidualnym uzgodnieniu i tylko po zaksięgowaniu zapłaty.

Informacje o transporcie:

 1. Chcąc zapewnić szybką i niezawodną realizację Twojego zamówienia, sklep internetowy wedzigrilluj.pl korzysta z usług poczty polskiej oraz firmy kurierskiej. Zamówienia wysyłamy listem poleconym, paczką zwykłą lub za pobraniem, zgodnie z wyborem Klienta. Aby wybrać metodę wysyłki, kliknij odpowiednią opcję przy zamówieniu.
 2. Koszty transportu, są zgodne z aktualnym cennikiem Poczty Polskiej oraz firmy DHL. O kosztach transportu Kupujący jest informowany przed złożeniem zamówienia. Koszt wysyłki za pobraniem – dodatkowo do kosztów transportu należy doliczyć 5 zł.

WAŻNE:

 1. Jeżeli opakowanie jest uszkodzone, należy w obecności Kuriera sprawdzić zawartość przesyłki, w przypadku stwierdzenia braków lub uszkodzeń należy sporządzić protokół szkody. Przyjęcie towaru przez Zamawiającego jest równoznaczne z brakiem zastrzeżeń do przysłanego towaru.