Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Środki do czyszczenia grilla w ofercie marki Broil King

Estetyka i czystość grilli to ważny temat dla ich  posiadaczy, bardzo dobrze, że firma Broil King zaproponowała kilka ciekawych produktów tworząc linię preparatów pielęgnacyjnych do grilli.

Na uwagę zasługuję Płyn czyszcząco-nabłyszczający do stali szlachetnej 62386, to doskonały środek, który usunie zabrudzenia elementów grilla wykonanych ze stali szlachetnej. Możemy go stosować do każdego grilla Broil King do czyszczenia panelu sterowania oraz do tych modeli, które są zbudowane z elementów ze stali szlachetnej, począwszy od modeli Signet i wyższych.

Preparat bardzo łatwo się aplikuje dzięki atomizerowi, aha pamiętajmy aby płyn napylać na miękka ściereczkę a nie bezpośrednio na powierzchnie elementów grilla ze stali szlachetnej, dzięki czemu unikniemy efektu odbicia od powierzchni. Ściereczką czyścimy elementy ze stali szlachetnej i dodatkowo je nabłyszczamy ich powierzchnię. Preparat bardzo dobrze spisuje się na stali i z pewnością pomoże w utrzymaniu grilla w wysokiej estetyce. Szczegółową recenzję na temat preparatu możesz przeczytać tutaj.

Kolejnym środkiem do czyszczenia, który pomoże w utrzymaniu grilla  w czystości jest Emulsja do czyszczenia elementów zewnętrznych grilla 62391

Emulsja przeznaczona jest do usuwania trudnych zabrudzeń i przebarwień z elementów grilla wykonanych ze stali szlachetnej oraz powierzchni grilla pokrytych spiekiem ceramicznym np. powierzchnie pokryw piekarników w grillach z serii Crown, Baron lub Regal i Imperial, które posiadają pokrywy piekarników pokryte spiekiem ceramicznym. Emulsja doskonale czyści zabrudzenia, które powstają podczas grillowania i tworzą się na panelu sterowania, półkach bocznych lub na wspomnianych wcześniej pokrywach piekarników w grillach.

Zabrudzenia trzeba pokryć emulsją i odczekać kilka minut aby składniki emulsji zareagowały z zanieczyszczeniami, później wystarczy wytrzeć powierzchnię miękką ściereczką aby nasz grill wyglądał jak nowy. Emulsja znajduje się w opakowaniu o pojemności 500 ml a aplikacja środka polega na wyciśnięciu zawartość przez otwór w korku.

Preparat do czyszczenia grilla 62381 to niezastąpiony środek do czyszczenia, który powinien się znajdować w arsenale środków do dbania o naszego grilla do czyszczenia grilla 62381  przeznaczony jest do czyszczenia elementów grilla wykonanych ze stopu aluminium, do czyszczenia rusztu oraz elementów grilla pokrytych farbą.

Bez aerozolowy atomizer pozwala w łatwy sposób na aplikację preparatu a przy tym jest bezpieczny dla środowiska. Aby wyczyścić powstałe podczas grillowania zabrudzenia wystarczy nanieść środek oraz chwilę odczekać, aby później wycierając powierzchnię usunąć zabrudzenia. Preparat znajduje się w firmowym opakowaniu o pojemności 500 ml, co zapewnia odpowiedni zapas na cały sezon grillowy.

No cóż stare przysłowie mówi, że „Jak dbasz, tak masz” ta uniwersalna zasada odnosi się również do grilli. Zadbany, estetyczny grill nie tylko pięknie się prezentuje i stanowi praktyczno-estetyczny element naszej domowo ogrodowej przestrzeni ale też zadbany grill odwdzięczy nam się smacznymi potrawami oraz bezawaryjnym funkcjonowaniem.

Zostaw komentarz