Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Recenzja płynu do stali szlachetnej marki Broil King

W ofercie produktów w 2020 roku pojawił się płyn czyszcząco-nabłyszczający do stali szlachetnej i to okazuje się jest bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników błyszczących płaszczyzn wykonanych ze stali szlachetnej.

Do tej pory trudno było wybrać środek do czyszczenia powierzchni stalowych, który jednocześnie likwidowałby tłuste plamy i jednoczenie  nadawałby błyszczącej świeżości powierzchniom stalowym.

Mając już pewne doświadczenie w stosowaniu preparatów do konserwacji stalowych powierzchni muszę przyznać, że każdy z próbowanych przeze mnie preparatów miał pewne właściwości, które w mojej ocenie sprawiały problemy w stosowaniu. Po prostu albo były  to środki średnio skuteczne albo były bardzo czasochłonne w pracy, co osobiście mnie zniechęcało do ich stosowania.

Płyn do czyszczenia stali szlachetnej

W nowościach Broil King 2020 pojawiły się środki do czyszczenia grilli  i są to z pewnością przez użytkowników grilli wyczekiwane propozycje. Mając na uwadze wysoką jakość produktów Broil King z nadzieją podszedłem do testu płynu i … po pierwszym użyciu jest wprost zaskoczony rewelacyjną  jego skutecznością. Tłuste plamy znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki (no może tylko ściereczki i płynu). Początkowo na powierzchni czyszczonego elementu zostaje taka delikatna powłoka, którą wycieramy do sucha polerując i uzyskujemy efekt świeżej błyszczącej stali.

Skuteczność  płynu i łatwość jego stosowania potwierdza moja małżonka, która po mojej gorącej rekomendacji tego środka spróbowała zastosować go na naszym okapie w kuchni. W praktyce okazało się że mimo  początkowego sceptycznego nastawienia  mojej żony do płynu, efekt uzyskany przeszedł jej najśmielsze oczekiwania a nasz stary okap nabrał świeżego wyglądu.

Podsumowując moje doświadczenie stwierdzam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony działaniem płynu, to produkt bardzo wysokiej jakości i skuteczności. Gorąco polecam wszystkim miłośnikom grillowania rekomenduję aby znalazł się w domowym zestawie do konserwacji grilla.

Do czyszczenia powierzchni stalowych poza płynem będą nam potrzebne:

  1. Delikatna ściereczka do rozprowadzenia płynu
  2. Ściereczka z mikrofibry do wypolerowania stalowych powierzchni
  3. Rękawice ochronne na dłonie
  4. Okulary zabezpieczające na oczy

Instrukcja czyszczenia:


1.  Przed użyciem, upewnij się, że głowica spryskująca ustawiona jest we właściwej pozycji.


2. Nanieś płyn na suchą szmatkę i rozprowadź na powierzchni ze stali szlachetnej. Pocieraj szmatką zgodnie z kierunkiem naturalnego walcowania stali szlachetnej.


3. Wyczyść powierzchnię suchą szmatką lub szmatką z mikrofibry, do momentu usunięcia płynu. Przetrzyj szmatką zgodnie z kierunkiem walcowania na stali szlachetnej. 


Przed użyciem:

Sprawdź płyn na małej, niewidocznej powierzchni grilla, w celu sprawdzenia zgodności z czyszczoną powierzchnią.
Nie stosuj środka na powierzchniach malowanych. Tylko do użycia na elementach zewnętrznych grilla wykonanych ze stali szlachetnej. 

UWAGA! Przechowywać zamknięte, w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Link do produktu w sklepie:

https://wedzigrilluj.pl/akcesoria-do-grilla/461-plyn-czyszczaco-nablyszczajacy-do-stali-szlachetnej.html

Zostaw komentarz