Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Praktyczny pomocnik w grillowaniu

Profesjonalne ale i amatorskie grillowanie wymaga aby poza dobrym grillem posiadać akcesoria, które pomogą nam w grillowaniu. Możemy oczywiście od razu przy zakupie grilla kupić również akcesoria, które uznamy za potrzebne. Możemy również wzbogacać nasz arsenał sukcesywnie w miarę doskonalenia naszych grillowych umiejętności i rosnących potrzeb.

Broil King posiada w swojej ofercie praktycznego pomocnika dla każdego kto grilluje i to bez znaczenia czy jesteś z doświadczeniem w grillowaniu lub bez doświadczenia. Do sprawnego przyrządzania potraw na grillu będą nam potrzebne akcesoria które znajdziemy w zestawie, który zawiera poręczne utensylia zapakowane w praktyczny pojemnik a jest nim Zestaw do grillowania Porta-Chef 64001 od firmy Broil King

Zestaw do grillowania Porta-Chef 64001 mieści się w pojemniku w którym możemy przechowywać jego części składowe, chciałbym zwrócić uwagę na pokrywę pojemnika. Pokrywa jest też praktyczną deską do krojenia a żeby można było to krojenie przeprowadzać w zestawie znajduje się ostry nóż, który poradzi sobie nawet z dużą porcją przeznaczoną do grillowania.  Ostra, wysokiej jakości stal oraz poręczny uchwyt pozwala dobrze posługiwać się nożem i możesz się poczuć jak profesjonalista w kuchni.

Zestaw do grillowania Porta-Chef

Podczas grillowania bardzo często używany szczypiec one też znajdują się w zestawie. To dzięki nim każdy kawałek mięsa czy inny grillowy smakołyk pochwycimy i obrócimy na drugą stronę lub przełożymy na inne miejsce w na ruszcie. Specjalnie wyprofilowane brzegi szczypiec umożliwiają pewny chwyt a długie ramiona szczypiec oddalają nasze dłonie i przedramiona od strefy gorąca dzięki czemu unikniemy kontaktu z wysoka temperaturą.

Co ciekawe uchwyty szczypiec są zaopatrzone w antypoślizgowe wkładki a wszystko po to by szczypce nie wysunęły nam się z dłoni.

Griilowanie  burgera bez łopatki nie byłoby możliwe o przepraszam byłoby możliwe ale tylko z jednej strony, aby druga strona została właściwie ugrillowana w zestawie Porta Chef otrzymujemy praktyczną łopatkę z wyprofilowanym  uchwytem z tworzywa  dzięki czemu łopatka bardzo dobrze leży w dłoni. Jeśli miałbym scharakteryzować to narzędzie w trzech słowach to: lekka, zgrabna i poręczna.

W zestawie nie mogło zabraknąć pędzelka silikonowego dzięki , któremu będziemy mogli zadbać o nasz ruszt, rozprowadzając po nim olej.

Pędzelek pomoże nam również w rozprowadzeniu marynaty po powierzchni mięsa lub sosu. Komfortowa rączka powoduje że narzędzie leży wygodnie w dłoni i można nim precyzyjnie pracować.

W praktycznym Zestawie do grillowania Porta-Chef 64001 znajduje się również szczotka do czyszczenia rusztu, sztywne włosy wykonane z włókna kokosowego bardzo dobrze czyszczą ruszt a przy tym są biodegradowalne i bezpieczne.

Warto wspomnieć, że szczotka posiada specjalny fartuch, który zapobiega rozbryzgom przy czyszczeniu. Oczywiście szczotka wyposażona jest również wyprofilowana rączkę.

Pojemnik nie tylko służy do przechowywania w nim akcesoriów ale można w nim przechowywać sałatki lub macerować mięso przed grillowaniem. Całość zestawu spinają dwie elastyczne klamry, dzięki czemu wszystkie akcesoria przechowujemy w pojemniku, który możemy zabrać ze sobą na piknik lub wówczas kiedy grillujemy w terenie.

Zestaw do grillowania Porta-Chef

Zestawie do grillowania Porta-Chef 64001 to bardzo praktyczny zestaw narzędzi, polecam wszystkim grillomaniakom a szczególnie tym mobilnym, którzy zabierają swojego grilla do Kampera i w podróże.

Zostaw komentarz