Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Pellet do grilla- przegląd oferty Broil King

W poprzednim artykule pisałem o skrzynce wędzarniczej na pellet Broil King 60181 i obiecałem scharakteryzować dostępne rodzaje pelletu, które są w ofercie firmy Broil King.

Pellet do grillowania, to nieco inny rodzaj niż ten który jest stosowany w niektórych gospodarstw domowych do celów grzewczych, przy grillowaniu najważniejszą rolę odgrywa skład oraz czystość mieszanki.

Jakość w pelletu produkowanego do grillowania jest bardzo ważna, ponieważ przekłada się ona bezpośrednio na jakość potraw, które przygotowujemy z jego użyciem. A propos, pellet może służyć również do wytwarzania dymu w grillach gazowych, dym wzbogaci aromat i smak potraw. Pellet jest również paliwem do grilli na to paliwo, jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany grillami na ten rodzaj paliwa to zapraszam tutaj i tutaj, gdzie w dwóch artykułach omawiam grille na pellet produkowane przez firmę Broil King.

W ofercie firmy Broil King mamy do wyboru kilka rodzajów pelletu, są to mieszanki przygotowane w odpowiednich proporcjach dedykowane do określonych rodzajów mięs bądź jest to pellet przygotowany z drewna jednego gatunku, zapoznajmy się więc z tymi produktami bliżej.

Pellet do wędzenia z jabłoni 63923 9kg

Pellet jest w 100% pochodzenia naturalnego, wystarczy wypełnić nim skrzynkę wędzarnicza na pellet 60181 lub stalową skrzynkę do wędzenia 60190 aby po umieszczeniu całego kompletu w grillu cieszyć się aromatycznym dymem.

Dodatek drewna dębu nadaje mocnego charakteru przełamując delikatny owocowy aromat drewna z jabłoni.

Pellet do zastosowania również w grillach zasilanych tym paliwem, są to modele: Regal Pellet™500XRegal Pellet™500, Regal Pellet™400, Crown Pellet™500, Crown Pellet™400

Pellet dedykowany do podwędzania oraz przygotowywania potraw z wieprzowiny drobiu, warzyw lub owoców morza. Skład: 100% naturalnych zmiksowanych kawałków z drzew: jabłoni i dębu.

Pellet do wędzenia z jadłoszynu 9kg 63921

Pellet o ostrym i pikantnym aromatu popularnego w południowych stanach USA. Bardzo dobry do potraw z wołowiny, dziczyzny, jagnięciny i wieprzowiny. Skład: 100% naturalnych zmiksowanych kawałków z drzew: jadłoszynu i dębu.

Pellet do wędzenia mieszanka Smoke Master’s 9kg  93930

Pellet do wędzenia mieszanka Smoke Master służy jako ekologiczne źródło ciepła w grillach zasilanych tym paliwem. Pellet ten składa się z mieszanki drewna  takich z drzew jak klon, orzech amerykański oraz wiśnia. Pellet Smoke Master’s wzbogaci swoim aromatem grillowaną wołowinę, wieprzowinę, drób i warzywa.

Pellet jest też niezbędnym paliwem do grilli zasilanych pelletem, są to modele: Regal Pellet™500XRegal Pellet™500, Regal Pellet™400, Crown Pellet™500, Crown Pellet™400

Pellet do wędzenia z orzecha amerykańskiego 9kg 63920

Pellet z wyprodukowany ze zmiksowanych kawałków drewna orzecha amerykańskiego jest w 100% naturalny. Dedykowany jako paliwo do grilli zasilanych pelletm Pellet jest też niezbędnym paliwem do grilli zasilanych pelletem, są to modele: Regal Pellet™500XRegal Pellet™500, Regal Pellet™400, Crown Pellet™500, Crown Pellet™400 oraz do podwędzania potraw z wołowiny, wieprzowiny, drobiu i warzyw.

Pellet do wędzenia mieszanka Griller’s Select 9kg 63939

Pellet do wędzenia mieszanka Griller Select to produkt skomponowany ze, zmiksowanych kawałków drena pochodzących z drzewa klonu dębu i wiśni Tą wyjątkową mieszankę docenią grillmasterzy podczas przygotowywania i podwędzania potraw z wołowiny, wieprzowiny, drobiu i warzyw Dzięki dodatkowi aromatycznego dymu dania będą miały niepowtarzalny smak i aromat.

Pellet jest też niezbędnym paliwem do grilli zasilanych pelletem, są to modele: Regal Pellet™500XRegal Pellet™500, Regal Pellet™400, Crown Pellet™500, Crown Pellet™400

Każdy fan grillowania z dymem lub grillowana w grillach zasilanych pelletem znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pellet jest łatwy w użyciu, wygodnie można go dozować do skrzynek do wędzenia jak i do zasobników w grillach na to paliwo.

Zostaw komentarz