Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Rękawice skórzane

Ochrona rąk podczas grillowania

Grillowanie powinno być bezpieczne, o bezpieczeństwo urządzenia zadbał producent grilla jednak o bezpieczeństwo naszej osoby musimy zadbać sami. Jednak producent grilli marki Broil King nie pozostawia nas samych, dla bezpieczeństwa naszych dłoni wyprodukował kilka rodzajów rękawic, które doskonale chronią ręce przez wypływem wysokiej temperatury.

Operując w przestrzeni piekarnika grilla nasze dłonie są narażone na oddziaływanie wysokich temperatur, niektóre akcesoria posiadają uchwyt dedykowane naszym dłoniom i tylko przy ich pomocy możemy umieścić je w strefie gorącej a po zakończeniu grillowania zdjąć je z rusztu.

Dla naszego bezpieczeństwa i wygody Broil King proponuje kilka rozwiązań ochronnych i tak w ofercie znajdziemy Rękawica do grillowania 60974

Rękawica wykonana z dzianiny, zabezpiecza dłonie przed temperaturą około +100 °C, silikonowe aplikacje nie tylko wydatnie poprawiają estetykę tych rękawic ale dzięki nim nic nam nie wyśliźnie nam się z dłoni, co poprawia nasze bezpieczeństwo i użyteczność rękawic. Nie musisz się martwić czy jesteś prawo czy lewo ręczny ponieważ rękawica jest uniwersalna pod względem stron. Rękawica do grillowania jest też w rozmiarze uniwersalnym więc pasuję na każdą dłoń zapewniając wysoki komfort użytkownikowi. Osobiście rekomenduję rękawice nie tylko do ich używania podczas czynności przygotowywania potraw na grillu, rękawica też doskonale się sprawdzi podczas czyszczenia grilla zabezpieczając dłonie przed przypadkowymi urazami mechanicznymi.

Jeśli chcemy ochraniać nasze dłonie rękawicą, która możemy prac w pralce lub myć w zmywarce to  GrillPro przygotował dla nas ofertę rękawicy wykonanej z tworzywa. Rękawica silikonowa 90973 nie tylko będzie ochraniała nasze dłonie ale wykonanie z antypoślizgowego tworzywa czyni nasz chwyt dłonią bardzo pewny.

Rękawica silikonowa

Rękawica jest odporna do temperatury 260 °C dzięki czemu możemy przy jej pomocy przenosić gorące naczynia z potrawami.

Rękawica jest długa i doskonale chroni nasze przedramię przed wpływem wysokiej temperatury. Jeśli chcemy aby nasza rękawica wyglądała jak nowa to nic prostszego, wystarczy ją wymyć w zmywarce lub wyprać w pralce.

Dla wymagających klientów, którzy chcą ochraniać dłonie a nawet przedramiona na oby rękach polecam Rękawice skórzane 60528

Wykonane ze skóry z wykończeniem zamszowym z niebieskimi aplikacjami w szwach oraz gustownym napisem Broil King. Te rękawice w środku posiadają miękką wyściółkę która doskonale izoluje dłonie a przy tym nie krępują dłoni.  Dzięki temu że rękawice są pięciopalczaste, nasz uchwyt jest pewny i mocny jak nigdy. Rękawice te pozwolą przenosić bardzo ciężkie naczynia z grilla w komfortowy sposób wykonane z żeliwa np.: żeliwny wok 69710 bez obaw, że narazimy się na oparzenia.

Wok żeliwny

Jeśli chcemy zrobić atrakcyjny prezent naszej drogiej osobie to zakup rękawic skórzanych będzie bardzo dobrym pomysłem i z pewnością obdarowana lub obdarowany będzie zadowolona lub zadowolony. Osobiście rekomenduje zakup tych rękawic każdemu użytkownikowi grilla, jakość tych rękawic jest na najwyższym poziomie.

Zostaw komentarz