Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Nowości Broil King 2020

Na nadchodzący sezon grillowy lider w produkcji grilli gazowych i akcesoriów do grillowania Broil King proponuje dwa nowe modele grilli.

Modele Regal 500 i Regal 400 to interesująca propozycja dla użytkowników grilli, którzy są przywiązani do tradycyjnego grillowania. Oba modele Regali to połączenie tradycyjnego grillowania z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Konstruktorzy dołożyli starań aby grill nie tylko był nowoczesny ale również bardzo funkcjonalny i do dyspozycji mamy sterowanie z elektronicznym panelem, termometr z dwoma sonami, ruszt dwustronny z żeliwa. Pracą grilla możemy sterować zdalnie za pomocą aplikacji w telefonie, do wyboru dedykowane programy, które pomogą uzyskać właściwe parametry dla pieczenia, wędzenia i oczywiście grillowania

W ofercie z akcesoriami też mamy kilka interesujących propozycji, które ułatwiają obsługę grillowania.

Przede wszystkim są to szczypce krokodylki z serii Baron krótkie i długie. Krokodylki dlatego, że zęby w szczypcach umożliwiają lepszy chwyt grillowanej potrawy. Z serii Baron mamy też nową łopatkę o dłuższej powierzchni, teraz bez obawy można obracać większe porcje grillowanych smakołyków.

Szczypce Baron krokodylki krótkie

Z uwagi na wygodę dozowania peletu pojawiła się w nowościach roku 2020 łopatka do peletu. Dzięki wysokim krawędziom w wygodny sposób nabieramy pelet z worka a drobną frakcję możemy odsiać przez otwory w tylnej ściance, duża wygoda w uzupełnianiu zapasu paliwa w grillu.

Łopatka do Pelletu

Dla amatorów soczystych ale dobrze ugrillowanych większych porcji mięsa pojawił się szarpak do mięsa.

Metalowe widelce do szarpania

To tylko niektóre wybrane propozycje z pośród nowości na rok 2020.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą produktów Broil King na stronie sklepu.https://wedzigrilluj.pl/26-akcesoria-do-grillahttps://wedzigrilluj.pl/34-grille-ogrodowe#

Zostaw komentarz