Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Naczynia do grillowania Broil King – przegląd oferty cz.1

Do grillowania kiełbasek lub popularnej karkówki w zasadzie nie potrzebujesz nic innego tylko dobrego grilla z rusztem najlepiej dwustronnym wykonanym z odlewu stali szlachetnej lub żeliwa. Modele dobrych grilli znajdziesz tutaj. Jednak jeśli Twoje kulinarne dokonania wykraczają poza zakres mistrza kiełbasek, to z pewnością będziesz potrzebował lub potrzebowała całej garkowo-brytfankowej galanterii, która ze zwykłego grilla uczyni profesjonalna kuchnię a z grillowego kucharza mistrza grillowania na  miarę szefa Amaro.

Wok  żeliwny z powłoką ceramiczną
69710_propped_02

O ofercie Broil Kinga znajdziemy woka wykonanego z żeliwa pokrytego żaroodpornym spiekiem ceramicznym  w której będzie można przygotować specjały kuchni orientalnej. Wok doskonale kumuluje ciepło a dzięki spiekowi ceramicznemu potrawy nie przywierają do powierzchni. Jeśli przygotowujesz wieczór dań orientalnych to tego naczynia nie może zabraknąć w Twoim arsenale.

Wok ma średnicę 35,6 cm i głębokość 9,5 cm.

Żeliwna brytfanka do żeberek
69615_propped_01

To niezawodne naczynie w którym przygotujesz żeberka o wyjątkowej soczystości i niezawodnym smaku. Stojak, który znajduje się wewnątrz brytfanki powoduje że żeberka nie duszą się we własnym sosie tylko grillują a wyciekające soki odparowują i nadają mięsu tego wyjątkowego aromatu. Żeberka ugrillowane w garnku są miękkie i łatwo odchodzą od kości. Żeliwo długo utrzymuje ciepło i zapobiega przywieraniu potraw. Oczywiście a brytfance można przygotowywać inne potrawy i wykorzystywać ją do pieczenia, duszenia i gotowania. Brytfanna o wymiarach 44,5 x 17,5 x 18 cm.

Wąska stalowa płyta do grillowania
69122_propped_01

Jeśli grillujesz małe porcje mięsa, owoców morza lub warzywa stalowa płyta do doskonały wybór dzięki któremu właśnie małe porcje nie wpadną pomiędzy żeberka rusztu lub nawet przez niego “przelecą”.

Stalowa brytfanka perforowana
69712_lifestyle_03

Przeznaczona do grillowania mniejszych kawałków, dzięki otworom w dnie nadmiar soków zostaje doskonale odprowadzony z potraw.  Dzięki temu, że krawędzie otwór są wyprofilowane ku górze cześć soków pozostaje na dnie brytfanki i to powoduje, że potrawy nie są wysuszone. Brytfanka wykonana ze stali szlachetnej go grubości ścianki 1,2 mm i wymiarach 39 x 33 cm.

Wysoka brytfanka perforowana
69818_lifestyle_03

Dzięki wysokim brzegom pomieści dużo kawałków mięsa, owoców lub warzyw co przekłada się na efektywne wykorzystanie powierzchni grilla. Po prostu można zmieścić w niej dużo większa ilość potraw niż na powierzchni samego rusztu w grillu. W brytfance można w komfortowy sposób obracać potrawy bez obaw, że wypadną a dzięki ażurowej konstrukcji  nie musimy się martwić, o nadmiar tłuszczów i soków. Brytfanka wykonana ze stali szlachetnej posiada wygodne uchwyty. Wymiary to 43 x 25.5 x 9 cm.

Brytfanna perforowana
brytfanna-do-grillowania-akcesoria-02-broil-king-69820-dc8bfbd4

Brytfanka dzięki ażurowej konstrukcji doskonale nadaje się do grillowana owoców morza. Łagodnie nachylone boczne ścianki brytfanki ułatwiają obracanie grillowanych potraw. Brytfanka wykonana jest ze stali szlachetnej a jej wymiary 30,5 x 30,5 x 5 cm.

W drugiej części przedstawię pozostałe akcesoria garnkowo- brytfankowe Broil King-a

Zostaw komentarz