Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Inteligentny termometr Grilleye Max do pomiaru temperatury- pakiet startowy

Z uporem maniaka w wielu artykułach na blogu piszę jak ważna jest temperatura grillowania a jeszcze ważniejsza jest temperatura  w potrawie. Jeśli chcemy odnieść sukces kulinarny w grillowaniu, to termometr będzie tym akcesorium, które nam to ułatwi. Jeden z moich znajomych, który na stale mieszka w Niemczech miał okazje uczestniczyć w pokazie grillowania na grillach Broil King. Wszyscy grillmasterzy, którzy prześcigali się przygotowaniu potraw na grillach Broil King  używali termometrów z sondami, które mierzyły temperatury w potrawach.

Na rynku jest dostępny Inteligentny termometr Grilleye  Max do pomiaru temperatury- pakiet startowy GE0006-S

To bardzo intersujące urządzenie, które oferuje wiele możliwości użytkownikowi ale nie można pominąć bardzo ciekawego wzornictwa. Konstruktorzy i producent w bardzo ciekawej tubie zamknął elektronikę, kolorystyka jest nowoczesna i po uchwyceniu termometru w dłoń od razu czujemy że mamy do czynienia z urządzeniem wysokiej jakości, to po prostu czuć w wadze termometru.

Funkcjonalność termometru zwiększa magnetyczny uchwyt, który  powoduje, że możemy zamontować urządzenie w takim miejscu aby termometr był zawsze po ręką. Magnes jest bardzo silny i utrzymuje bardzo stabilnie termometr przymocowany do panelu sterowania w grillu.

Po obu stronach termometr posiada aż 8 podłączeń do sond pomiarowych, w zestawie otrzymujemy tylko 1 sondę ponieważ jest to zestaw startowy i użytkownik może sam zdecydować ile sond chciałby jednocześnie używać i ile sond chciałby sobie dokupić. To rozwiązanie bardzo mi się podoba ponieważ samo możemy decydować o rozbudowaniu możliwości pomiarowych.

Aktualnie nowoczesne urządzenia muszą posiadać rozwiązania techniczne, które  wspierają łączność z użytkownikiem, więc tutaj nie mogło zabraknąć WiFi co umożliwia zdalną kontrolę temperatury bez względu w jakim miejscu przebywamy. Oprogramowanie termometru aktualizuje się automatycznie nie musisz się tym zajmować, dzięki czemu oszczędzasz swój czas a twój  termometr zawsze będzie dysponował najnowszym oprogramowaniem i najlepszymi ustawieniami. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wielojęzyczne menu termometru oraz  komunikaty głosowe, Termometr mogą obsługiwać osoby niedowidzące i niewidome, po prostu termometr krok po kroku będzie cię instruował co masz zrobić. Jeśli do tej pory używałeś termometru, który nie cieszył się twoim zaufaniem to Inteligentny termometr Grilleye  Max do pomiaru temperatury- pakiet startowy GE0006-S jest jednym z najdokładniejszym tego typu urządzeń na świecie, co zostało potwierdzone certyfikatem  wydanym przez NIST (National Institute of Standards and Technology of USA). Kwalifikuje to GrillEye Max’a do profesjonalnych termometrów klasy LAB. Chciałoby się powiedzieć WOW, pisząc o certyfikacie aż mam gęsia skórkę na ciele, ponieważ zakup profesjonalnego termometru wcale nie jest proste i tanie ale w przypadku Grilleye max jest to proste a cena jest mega przystępna, wystarczy kliknąć tutaj by po 1 -2 dniach cieszyć się perfekcyjnym termometrem.

Aha po otrzymaniu termometru nie zapomnij zainstalować darmowej aplikacji na swoim telefonie GRILLEYE HYPERION NA IOS 12 ORAZ ANDROID 8.0 W JĘZYKU POLSKIM

Pamiętaj, że termometru możesz używać w każdym domowym urządzeniu gdzie jest konieczność pomiaru temperatury.

W skład zestawu wchodzi:

1xTermometr Grilleye Max

1x precyzyjna sonda Grilleye Iris

1x osłonka na sondę

1x klips do montażu sondy

1x kabel USB typu C

1x ściereczka z mikrofibry do czyszczenia

1x instrukcja obsługi

Urządzenie jest objęte 2 letnią gwarancją

Zostaw komentarz