Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Grillowanie na grillach Pellet Broil King cz.2

Duży zasobnik  mieści aż 11 kg pelletu a paliwo do miejsca spalania dostarcza podajnik ślimakowy. Dym z grilla odprowadzany jest za pomocą komina, który na czas kiedy grill nie jest użytkowany można zamknąć.  Grill  jest pomalowany czarną matową farba odporną na wysoką temperaturę o lekko szorstkiej powierzchni nadającej urządzeniu elegancji, solidności i lekkiej surowości.

Oczywiście w grillu znajduje się wygodna półka wykonana ze stali szlachetnej, która można zdjąć do umycia.. Dolna półka pod paleniskiem na pewno się przyda na dodatkowe akcesoria. Wygodna rączka umożliwia otwieranie izolowanej pokrywy a  szczelności pilnują uszczelki z materiału odpornego na wysoką temperaturę. Do transportu służą dwa solidne kółka i choć grill waży nie mało,  bo  ponad 100 kg manewrowanie nie przysparza kłopotów

 Po tylu zachwytach nad grillem aż ciśnie się pytanie, no a gdzie jest ta wygoda użytkowania.

W zasadzie wystarczy napełnić pelletem zasobnik i uruchomić grilla oraz ustawić żądane  parametry, wszystko odbywa się automatycznie więc po uzyskaniu odpowiedniej temperatury w grillu można już w nim umieścić potrawy. Co ciekawe grill posiada funkcje utrzymywania zadanej temperatury w przedziale od 80 do 315 oC. Grill można zaprogramować na wiele godzin pracy i pozostawić go pod kontrolą systemu automatycznego sterowania, który zadba o właściwe parametry grillownia. Dzięki komunikacji grilla ze smatfonem  zostaniemy powiadomieni sygnałem o uzyskaniu żądanych parametrów.

Można w skrócie podsumować, że grill zasilany pelletem to połączenie grillowania tradycyjnego dodatkiem nowoczesnych technologii.

Grille na pellet są też alternatywą dla użytkowników, którzy nie są przekonani do paliwa gazowego lub zasilania grilla energią elektryczną albo też pragną powiększyć swój arsenał do grillowania o kolejne urządzenie. Powoli trend wyposażania domów w kilka grilli zaczyna wkraczać również na rynek w Polsce a Grill na Pellet Regal 500 to najwyższa światowa półka.

W dobrej rodzinie nie może zabraknąć młodszych braci z serii Regal.

Broil King oferuje model Pellet Regal 400, który jest mniejszy od swojego starszego brata Pellet  Regal 500.

REGAL PELLET 400

To oferta dla pasjonatów grillowania, którzy chcą dysponować najwyższą użytecznością jednak nie jest im potrzebna tak duża powierzchnia do grillowania. Grill Regal Pellet 400  oddaje nam do dyspozycji powierzchnie rusztów o wymiarach 49 cm głębokości oraz 64 cm cm szerokości, jest więc po prostu krótszy od modelu Regal 500.

W modelach grilli na pellet znajdziemy również  grille z linii Crown i tak Broil King oddaje nam do dyspozycji dwa modele Pellet Crown 500 oraz Pellet Crown 400.

CROWN PELLET 500
CROWN PELLET 400

Modele te podobnie jak seria Regal są w dwóch wariantach wielkości, posiadają również zaawansowany moduł sterowania o podobnej funkcjonalności jak u starszych braci. Jest to interesująca oferta dla osób, które szukają dobrego grilla na pellet przy ekonomicznym budżecie.

Oferta modeli na pellet Broil King jest dosyć interesująca i każdy kto chciałby doposażyć swoje grillowe studio w nowoczesny sprzęt lub po prostu chciałby się cieszyć komfortem grillowania a nie jest zwolennikiem grilla gazowego powinien rozważyć zakup któregoś z prezentowanych modeli.

Zostaw komentarz