Grill Pellet Baron 500

Grille na pellet zostały stworzone z myślą o grillowaniu metodą low&slow, co oznacza grillowanie w niskiej temperaturze lecz w długim czasie, dzięki tej metodzie potrawy mają wyjątkowy smak i kruchość.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

6 299,00 zł brutto

Tagi:

Grill na pellet Broil King, to urządzenie idelane dla pasjonatów południowo amerykańskiej kuchni i metody barbecue low and slow. Oznacza to grillowanie przez długi okres czasu w niskiej temperaturze.
Wyjatkowego aromatu natomiats dostarcza drzewny pellet.  Grill wyposażony jest cyfrowy panel sterowania oraz moduł Bluetooth / WiFi, który może być obsługiwany z Twojego smartfona, dzięki czemu cały proces grillowania jest pod ciągłą kontrolą
Szczególnie popularne są duże kawałki mięs takich jak łopatka wieprzowa z której można zrobić pulled pork lub brisket z mostku wołowego.

Grill zasilany jest pelletem drewnym, czyli mieszanką różnych typów drewna, które paląc się wydzielają ciepło oraz dym. System sterowania pracą urządznia  kontroluje ilość dodawanych pelletów oraz ilość powietrza, a w ten sposób temperaturę. 

                  

Specyfikacja techniczna dla modelu Pellet Baron™ 500 (494055EU):

  • Intuicyjny elektroniczny panel sterowania
  • Termometr z 2 sondami
  • moduł WiFi, Bluetooth
  • 5 dwustronnych rusztów żeliwnych Flav-R-Cast™
  • Górny ruszt ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu
  • Zbiornik na pellet o pojemności do 8 kg
  • Wyjmowana tacka na tłuszcz i pojemnik na popiół
  • Szeroka dolna półka
  • Dwa duże koła odporne na pęknięcia oraz dwie nóżki z regulacją poziomu
  • praca w zakresie temperatur 80ºC - 315ºC

Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

Piekarnik - 5 lat

Dwustronne żeliwne ruszta - 2 lata

Pozostałe elementy oraz farba - 2 lata

 

Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu. 

Wszystkie grille Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie paliwa w postaci pelletu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo.


30 inne produkty z tej kategorii

Produkt pomyślnie dodany do porównania