Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Grille gazowe Broil King na balkon i mały taras

Jeśli nie dysponujemy ogrodem lub działką gdzie możemy nieskrępowanie przygotowywać dania  na grillu ale posiadamy w naszym lokalu balkon warto rozważyć zakup grilla gazowego marki Broil King, który może być ciekawym wyborem na taka lokalizację.

Chciałbym jednocześnie przypomnieć, że warto zapoznać się z artykułami, które omawiają aspekty grillowania na balkonie materiały te znajdziesz tutaj i tutaj.

Dysponując niewielką powierzchnią balkonu i tarasu możemy ustawić tam grilla i z powodzeniem cieszyć się smacznymi daniami przygotowywanymi na grillu gazowym.

Grillowane potrawy mają niepowtarzalny aromat i smak, są też ciekawym urozmaiceniem naszego domowego menu. Żeby jednak przygotować smaczne danie to poza dobrymi składnikami będziemy potrzebować dobrego grilla. W ofercie grilli gazowych marki Broil King znajduje się kilka ciekawych kompaktowych grilli, jeden z nich jest składany więc jeśli tak pokochasz swojego grilla, że będziesz chciała lub chciał się z nim rozstać to możesz bez obaw zabrać go ze sobą ponieważ jest on całkowicie przenośny. No dobrze nie będę Cię trzymał dłużeje w niepewności, mam na myśli grill Broil King model Porta Chef.

Grill gazowy Porta-Chef™ 320

Grill gazowy Porta Chef łączy w sobie technologię grillowania opracowana i opatentowaną przez właściciela tej marki a przy tym jest dedykowany dla osób, którym zależy na wysokiej jakości urządzenia i kompaktowych rozmiarach. Dokładne dane techniczne dotyczące tego grilla znajdziesz tutaj, gdzie przedstawiam wszelkie informacje techniczne.

Dodatkowo jeśli chcesz aby grill Porta Chef posiadał szafkę pod piekarnikiem, to nic trudnego, i taki model występuje w ofercie Broil Kinga (grilla Porta Chef z szafka prezentuję tutaj) co ułatwia przechowywanie nawet 11 kg butli z gazem a jeśli chcesz zabrać grilla ze sobą to szafka może zostać na balkonie lub tarasie.

Grill gazowy Porta-Chef™ 320 z wózkiem

Aha już słyszę pytanie to na czym będzie można ustawić grilla w terenie. Grill jest wyposażony w cztery składane nóżki, których montaż i demontaż zajmie tylko chwilę i grill jest na odpowiedniej wysokości aby wygodnie przygotowywać na nim potrawy. Grill jest przy tym lekki ponieważ waży około 28 kg bez butli. Jeśli jesteś rybakiem, myśliwym lub fanem potraw z grilla z terenie to wybór tego modelu będzie strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Grill Gazowy Broil King GEM 320

W ofercie grilli gazowych marki Broil King znajduje się jeszcze ciekawy model, który charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami a jest nim model Gem 310. Grill ten jest bliźniaczo podobny do modelu Porta Chef, jeśli chodzi o wymiary piekarnika, rusztu itd., posiada jednak zintegrowaną z piekarnikiem szafkę oraz dwie boczne półki, które umożliwiają nam korzystanie z takiego dodatkowego blatu roboczego. Do szafki pod piekarnikiem możemy schować 11 kg butlę z gazem całe urządzenie nie zajmuję wiele miejsca i jest doskonałym wyborem na balkon lub niewielki taras. Szczegóły techniczne dotyczące grilla Gem 310 znajdują się tutaj.

Niewielkich rozmiarów grille gazowe są intersującą ofertę dla wszystkich miłośników potraw z grilla, którzy oczekują od swojego urządzenia, jakości, wysokiej funkcjonalności i mobilności. Pamiętajmy że te opisane powyżej model to nie tylko i wyłącznie oferta na balony i małe tarasy to również oferta dla wszystkich którzy oczekują kompaktowych rozmiarów od swoich urządzeń. Grille te mogą służyć nam nawet wielkim ogrodzie równie dobrze jak model bardziej rozbudowane na których przygotujemy fantastyczne potrawy

Zostaw komentarz