Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Grill do zabudowy – czy warto rozważyć zakup

Jeśli dysponujemy wolną przestrzenią na działce warto rozważyć organizację miejsca, które będzie miejscem spotkań rodziny i znajomych nieco dalej od naszego domu.

To wydzielenie jest jak najbardziej zasadne, umożliwia posiadanie strefy prywatnej zarezerwowane tylko dla nas oraz strefy wypoczynku i rozrywki, którą możemy udostępnić naszym gościom.

Nowoczesne i  funkcjonalne ogrodowe studia kuchenne wyposażone są we wszystkie możliwe udogodnienia, które na co dzień używany w domu.

Zmywarki, piekarniki, lodówki czy spiżarnie na zapas artykułów spożywczych są w zasadzie już obligatoryjne. Oczywiście to nie wszystko co może znajdować się w takiej strefie, bo nasze marzenia nie mają granic.

W ogrodowej strefie kuchennej są również grille, zwykle są to grille zasilane węglem drzewnym, jednak ostatnio na rzecz wygody i praktyki coraz częściej instalowane są grille gazowe.

W ofercie produktów marki Broil King znajdziemy nie tylko grille mobilne ale również grille do zabudowy, które bardzo łatwo wkomponować w ciąg szafek czy akcesoriów kuchennych które znalazły się w naszym kulinarno-ogrodowym studio.

Grille do zabudowy możemy zasilić gazem propan-butan z butli lub jeśli mamy możliwość podłączenia gazu ziemnego to również są modele dostosowane do tego sposobu zasilania.

Planując budowę części kulinarnej w ogrodzie już warto skontaktować się ze sprzedawcą i zapoznać się z ofertą grilli do zabudowy.

Z pewnością otrzymamy wiele cennych informacji od sprzedawcy na temat tego jak się przygotować  miejsce pod grilla.

Można też poprosić o schemat wymiarów szafek jakie będą potrzebne do zainstalowania grilla to pomoże nam w pracach inwestycyjnych.

Grille do zabudowy występują  w wyższych modelach marki Broil King, charakteryzują się doskonałą jakością i funkcjonalnością.

Poniżej przegląd modeli do zabudowy oferowanych przez markę Broil King.

Grill gazowy Imperial™ XL S do zabudowy
Grill gazowy Imperial™ XL S do zabudowy

Grill Imperial XL S do zabudowy posiada wyjątkowo dużą powierzchnię do grillowania, która wynosi 6400 cm2 i podzielona jest pomiędzy dwoma niezależnymi piekarnikami.

Tak dużą powierzchnię podgrzewają 6 najnowocześniejszych palników Dual Tube™ opatentowanych przez firmę OMC z Kanady, producenta grilli Broil King.

Grill posiada  system PGT, wewnętrzne oświetlenie rusztu, podświetlenie pokręteł regulatorów mocy palników, ruszty wykonane ze odlewu stali szlachetnej.

Całość również wykonana ze stali szlachetnej.

W modelu  tym możemy wybrać źródła zasilania gaz z butli lub gaz ziemny.

Grill gazowy Imperial™ XL S do zabudowy z szafką
Grill gazowy Imperial™ XL S do zabudowy z szafką

Model imperial Xl S występuję również z szafką, która może służyć na przechowywanie różnych potrzebnych do grillowania akcesoriów. Całość wykonana z dbałością o detale i niezmiernie wysokiej jakości.

Grill do zabudowy Broil King Imperial™ 490
Grill gazowy Imperial™ 490 do zabudowy

Imperial 490 jest nieco mniejszym modelem w porównaniu do Imperial XL S , oferuje pojedynczy piekarnik z  rusztami o wymiarze: 65 × 49 cm.

Poza tym posiada wszystkie inne wyjątkowe cechy jak jego starszy brat. XL S. Model ten możemy zakupić  z szafką do przechowywania akcesoriów lub bez i wybrać sposób zasilania gazem z butli lub gazem ziemnym.

Grill gazowy Broil King Regal 420 do zabudowy
Grill gazowy Broil King Regal 420 do zabudowy

Grill gazowy Broil King Regal 420 został stworzony pod wpływem najlepszych rozwiązań, który oferuje bogate wyposażenie, wysoką funkcjonalność oraz wygodę grillowania oraz został dostosowany do montażu w systemie zabudowy.

Wymiary rusztów to 65x 49 cm, pokrywa piekarnika z ceramiczna powłoką z czarnym kolorze dodaje temu grillowi niezwykłej dostojności.

Wiele funkcjonalności w grillu analogiczne jak w modelach Imperial, ruszty wykonane z żeliwa lub z prętów ze stal szlachetnej. Oczywiście możemy wybierać pomiędzy gazem propan – butan z butli lub gazem ziemnym.

Podsumowanie

Grille do zabudowy to ciekawa alternatywa dla grilli mobilnych, pozwalają w ciekawy systemowy sposób zbudować i zaaranżować miejsce do grillowania, zwłaszcza jak posiadamy dużo miejsca.

Warto tutaj też przeanalizować zasilanie grilla nie tylko w gaz ale również w napięcie z sieci, które będzie potrzebne do zasilania rożna czy oświetlenia  wewnętrznego grilla. Istotnym elementem jest również wentylacja czy zorganizowanie ujścia dymu z grilla.

Wszystkie wyżej wymienione argumenty warto przeanalizować na początku planowania inwestycji tak by nasze miejsce do grillowania było optymalnie wyposażone.

Zostaw komentarz