Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Crown 310 interesujący model dla oszczędnych

Crown 310 to to interesująca propozycja nawet dla najbardziej wymagających klientów. Grill ma współczesne wzornictwo, znakomitą wydajność i przystępną cenę. Jest przystosowany do systemu Do More, to kategoria konfigurowalnych akcesoriów poszerzających możliwości urządzenia, o systemie Do More możesz przeczytać tutaj.

Grill Crown 310 wyposażony jest 3 palniki tubowe, które generują 8,8 kW mocy co zapewnia osiąganie przez grill ponad 350 °C. Crown 310 z firmy Broil King wyposażony jest w żeliwne dwustronne ruszty, wymiary rusztów to 44×49 cm.

Do sterowania mocą palników służą wygodne pokrętła zaworów Linear-Flow™,

W tak dobrym grillu nie może zabraknąć aromatyzerów pod całą powierzchnią rusztów. Aromatyzery w grillach Broil King są unikalnym rozwiązaniem opatentowanym i stosowanym tylko i wyłącznie w grillach tej marki.

Do kontroli temperatury służy termometr znajdujący się w pokrywie piekarnika, która pokryta jest  ceramiczną farbą odporną na wysoką temperaturę, boki pokrywy wykonane są z elementów stopu aluminium

Ważnym elementem każdego dobrego grilla jest wykonanie piekarnika z jednego odlewu stopu aluminium co gwarantuje utrzymanie stabilnej i wysokiej temperatury wewnątrz grilla. Wykonanie piekarnika z jednego odlewu to jedna z cech dobrych grilli, dzięki czemu nasze grillowanie jest zdecydowanie łatwiejsze, zużycie gazu mniejsze a potrawy są smaczniejsze.

Grill z firmy Broil King model Crown 310 posiada boczne półki, które stanowią dodatkowy blat roboczy. Bezpośrednio na półkach można przygotowywać potrawy do grillowania a w razie potrzeby półki można złożyć co ułatwia przechowywanie w okresie kiedy nie używamy grilla.

Szafka pod piekarnikiem jest pomalowana czarną farbą epoksydową, która mieści bez trudu standardową butlę gazową. Grill wyposażony jest w duże kółka, które ułatwiają wygodne przemieszczanie grilla.

Za zapalnie gazu w grillu odpowiada zapalarka Sure-Lite™ zasilana 1 szt. baterii AAA.

W przypadku zaniku płomienia na jednym z palników system rozprowadzenia gazu uruchamia po chwili nieczynny palnik. Takie rozwiązanie zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo używania grilla w przypadku wietrznej pogody. Pamiętajmy że grilla powinniśmy używać na otwartej przestrzeni. Stosowanie grilli w pomieszczeniach nie jest bezpiecznym rozwiązaniem ani dla użytkowników grilla ani pomieszczenia, w którym się grill znajduje, takie rozwiązanie stanowczo odradzam.

Crown 310 posiada ciekawy dynamiczny nowoczesny design, mówiąc kolokwialnie jest po prostu ładny, może więc poza swoimi walorami użytkowymi stanowić ładny wizualnie element ogrodu czy tarasu. Oczywiście kwestie estetyki to zawsze bardzo indywidualne odczucia, sądzę jednak że wielu użytkowników i potencjalnych użytkowników grilli Brol King z pewnością się zgodzi z moją oceną wyglądu grilla.

Crown 310 to ciekawy grill dla osób, które szukają bardzo wszechstronnego urządzenia do grillowania, jednocześnie w bardzo budżetowych wartościach. Niewątpliwie wiele rozwiązań z bardziej zaawansowanych modeli grilli marki Broil King znalazło się w rozwiązaniach stosowanych w modelach z rodziny grilli Crown. Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany grillem Crown 310 to możesz go kupić bez wychodzenia domu w naszym sklepie internetowym, chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz pomożemy w wyborze

Zostaw komentarz