Infolinia:  723 641 748

PON-PIĄ:  09:00-17:00

RATY 0% PayU

Co jest wyjątkowego w produktach Broil King?

Zawsze zadajemy sobie pytanie co jest takiego dobrego w produkcie, który zamierzamy posiadać. Jakie wyjątkowe cechy zadecydowały, że inni już go wybrali. Często w poszukiwaniu opinii czy informacji czytamy posty na różnych forach, tak też jest w przypadku grilli gazowych.

Moje przemyślenia

Jeśli drogi czytelniku trafiłeś na naszą stronę w poszukiwaniu informacji to przedstawię swój punkt widzenia o produktach marki Broil King.

Oczywiście każdy ma prawo się z nimi nie zgodzić, jestem przecież sprzedawcą produktów Broil King i oczywiście zależy mi na dobrym wyniku mojej firmy. Dodam do powyższego, że jestem też użytkownikiem grilla i akcesoriów Broil King, więc mimo wszystko moja opinia będzie racjonalna zwłaszcza, że korzystałem też z innych produktów. Jeśli jesteś ciekawy moich wrażeń zapraszam do zapoznania się z tekstem poniżej.

Co czyni produkty Broil King wyjątkowymi

Co jest takiego że uważam produkty Broil King za godne polecenia oraz które z nich rekomenduję do ewentualnego rozważenia aby je posiadać.

Po pierwsze jakość

Z kilku powodów mogę polecić Broil Kinga, przede wszystkim jakość wykonania, grille produkowane są w Kanadzie i USA i nikt tam nie oszczędza na grubości blachy oraz na przekroju rusztów żeliwnych. To naprawdę dobrze zrobione produkty a ich funkcjonalność jest bardzo przemyślana.

Różnorodność modeli

Kolejnym argumentem jest wybór modeli, każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od potrzeb i budżetu można rozważyć popularny model grilla GEM a z drugiej strony prestiżowy model Imperial. Oczywiście bardzo ciekawie przedstawiają się też modele ze środka oferty a ze swojego doświadczenia szczerze mogę polecić model Monarach gdzie stosunek jakości i ceny jest chyba najbardziej korzystny dla kupującego. Modele z tej serii naprawdę zadowolą każdego pasjonata grillowania, wszystko jest naprawdę bardzo dopracowane a do wyboru są trzy modele każdy z nieco odmiennym wyposażeniem. Osobiście  najbardziej polecam Model 390 z najbogatsza kompletacją więc nie zabraknie w nim  rożna z dodatkowym palnikiem oraz kuchenki bocznej. Dla wymagających koneserów lubiących zaimponować przy umiarkowanym budżecie polecam grille z serii Baron, ciekawostką jest że w modelach  Barona od 2021 wprowadzono nowe rozwiązania techniczne, które śmiało kwalifikują tą serie do klasy wyższej. Dokładnie  model grilla Baron 490  rocznik 2021 opisze w kolejnym materiale.

Dla wymagających perfekcjonistów oczywiście mamy do wyboru  co najmniej dwie serie modelowe Regal i Imperial są to doskonałe produkty. Funkcjonalność, jakość wykonania i oczywiście design stawiają te model na podium w produktach Broil Kinga. No i bardzo ważna informacja w ofercie Broil King znajdziesz również grille do zabudowy z bogatą ofertą dedykowanych szafek, więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Gwarancja i serwis

Ważnym argumentem przy zakupie jest kwestia gwarancji i serwisu i tutaj Broil w zasadzie nie ma sobie równych. W zależności od modelu grilla oraz jego elementu producent udziela gwarancji od 2 lat do dożywotniej gwarancji na piekarniki, wystarczy zarejestrować grilla na stronie www. broilking.pl

Serwis to również dostęp do części zamiennych, który umożliwia naprawę starszych modeli grilli, dzięki czemu możemy przez wiele lat korzystać z grilla marki Broil King.

Dla każdego użytkownika ważne też jest czy do grilla można dokupić  szereg akcesoriów, które ułatwiają grillowanie lub znacznie rozbudowują możliwości grilla.

Akcesoria Broil King

O ofercie  Broil Kinga znajdziemy świetne jakościowo sztuczce z serii Imperial, w zasadzie produkt który nie ma sobie równych wśród sztućców.  Rok 2020 pokazał, że Polacy uwielbiają grillować na płytach, żeliwnych, niewiarygodne ale to oznacza że nasze aspiracje kulinarne rosną. Dzięki płycie żeliwnej na grillu możemy usmażyć jajka, przygotować naleśniki czy grillować wysublimowane potrawy z delikatnych owoców morza. To świetne akcesorium, którego nie może zabraknąć w zestawie mistrza grillowania. Jeśli jednak chcesz zrobić szaszłyki, grillować w dymie lub nadawać swoim potrawom egzotyczne smaki i aromaty to praktycznie wszystko co potrzebne znajdziesz w ofercie akcesoriów Broil King. Na uwagę zasługuje jakość o której co rusz nadmieniam ale nie mogę nie odnieść się do tego co widzę w marketach. Dobrą ofertę znajdziemy w wyspecjalizowanych sklepach, w których personel ma wiedzę i kompetencje aby przybliżyć nam tematykę grillowania a wybór akcesoriów jest przebogaty.

Wzornictwo Broil King

Wyjątkowy jest design w produktach Broil King, grille i akcesoria są nie tylko praktyczne ale po prostu cieszą oko. Może ktoś powie to mało istotna cecha produktu, ważne by grill dobrze grillował ale jeśli nasz zakup ma nas cieszyć, powinien też ładnie wyglądać dodając domownikom odrobine lub nawet więcej niż odrobinę prestiżu. No cóż lubię korzystać ze swojego Broil Kinga ale jak patrzę na ogród gdzie stoi to zawsze cieszy moje oko, więc za wzornictwo  naprawdę wielki szacun.

Duch marki

Mam nadzieję, że tych kilka zadań pozwoli przybliżyć ducha marki Broil King, która zdobywa rzesze zadowolonych użytkowników i może kiedyś ty również dołączysz do społeczności Broil King. Wszystkie te argumenty przemawiają za produktami amerykańsko kanadyjskiej marki Broil King warto więc rozważyć posiadanie grilla i akcesoriów.

Zostaw komentarz